R-Kioski omanik sai konkurentsiametilt nõusoleku Baltikumi suurima kohviketi ostuks

Leedu konkurentsiamet andis Reitan Convenience’ile loa omandada Baltikumis 60 kohvipoega tegutseva kohviketi Caffeine Roasters. Tehing on osaks Reitan Convenience plaanist kasvada Euroopa suurimaks mugavuskaubanduse ettevõtteks.


„Selle kinnitusega oleme saanud korda kõik vajalikud formaalsused, et tehing saaks toimuda. Caffeine Roasters on üks tugevamaid kohvibrände Baltikumis, olles tuntud oma kvaliteetse kohvi ja hea teeninduse poolest. Meie eesmärk on Caffeine Rostersi tugevat positsiooni ja brändi Baltikumis kasvatada,“ sõnab Johannes Sangnes, Reitan Convenience tegevjuht.

Caffeine Roasters asutati 2007. aastal Vilniuses. Kett opereerib Eestis, Lätis ja Leedus kokku 60 müügipunktiga, tehes ettevõttest suurima kohviketi Baltikumis. Tehingu tulemusena saab Vilniuse peakorteris asuv kohvikukett osaks Reitan Convenience’i mugavuskontseptsioonist, koos selliste ettevõtetega nagu Narvesen, R-Kiosk ja Lietuvos Spauda.

„Caffeine Roasters omandamine on meie jaoks loomulik areng, mis aitab meil oma kohalolekut Baltikumis tugevdada. Veelgi enam, see on üks osa meie visioonist kasvada suurimaks mugavuskaubanduse ettevõtteks Euroopas,“ lisab Sangnes.


Caffeine Roasters
 asutati 2007. aastal Vilniuses. Ketis on kokku 60 kohvi müügipunkti Eestis, Lätis ja Leedus.


Reitan Group
koosneb viiest sõltumatust äriüksusest: REMA 1000, Reitan Convenience, Uno-X Group, Reitan Property ja Reitan Capital. Reitan Grupi käive 2017. aastal (sealhulgas frantsiisimüük) oli 89 miljardit Norra krooni. Reitan Grupis töötab Skandinaavias ja Baltikumis kokku 37 000 inimest. Reitan Convenience omab 2650 kauplust seitsmes riigis, mille hulka kuuluvad Narvesen Norras, Lätis ja Leedus, 7-Eleven Norras, Rootsis ja Taanis, Nordland Norras, Pressbyrån Rootsis, R-kiosk Soomes, R-Kiosk Eestis ning Lietuvos Spauda Leedus.

 

Foto: Navva.org
l

 

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]