R‑Kiosk Täna

Nii nagu maailmas, ostavad ka Eesti inimesed üha enam valmistoitu. Oleme oma tootevalikusse toonud hulga kvaliteetset kiirtoitu, et pakkuda inimestele kiiret ja mugavat kõhutäit. Söök on eduka päeva alus ja tahame, et igaüks leiaks me juurest midagi endale!

Hea ja kvaliteetne toit on meie juhtkonna ja paljude töötajate kirg. Oleme selle nimel oma tootevalikut viimasel ajal palju täiendanud, kuid teame, et pikk tee on veel minna ja vajame sel teekonnal inimesi, kes armastavad head sööki sama palju kui meie. Tahame olla ühel päeval just see koht, mis kiirele linnainimesele esimesena pähe turgatab, kui kõht tühjaks läheb ja hing midagi kiiret ning tervislikku ihkab.

R‑Kiosk Pakub
Parima
Kvaliteediga
Tänavatoitu

Me pakume parima kvaliteediga tänavatoitu Eestis. Olgu selleks tervislikud salatid kinoaga või kõrge lihasisaldusega hot dogid. Loome R-kaubamärgi all ainulaadseid retsepte ja maitsvaid tooteid, kaasates selleks Eesti parimaid tootjaid, toidutehnolooge ja meisterkokkasid.

„Pakume oma klientidele väga kvaliteetset kiirtoitu ning uuendame oma valikut pidevalt, et käia kaasas toidutrendidega. Tahame, et igaüks saaks me juurest läbi astudes toiduelamuse.“

RIHO AUNROOS, R-Kioski tootejuht

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]